Uzman muhendis kadromuzla, güncel hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle, yapılarda kurulması tasarlanan otomatik kontrol ve bina yönetim sistemlerini, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendirmekteyiz.

Montajı yapılan otomatik kontrol, bina yönetim ve izleme sistemleri; On Otomasyon mühendisleri tarafından devreye alma, test prosedürleri uygulanarak kablo ve fonksiyon testleri gercekleştirilir ve sistemler calışır halde kullanıcıya teslim edilir.

On Otomasyon olarak satışını yaptığımız otomatik kontrol, bina yönetim sistemi ve izleme sistemi sistem ekipmanlarının montajına yönelik süpervizyon hizmetini vermekteyiz.

Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren sistemlerin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmekteyiz

Montajı yapılan otomatik kontrol, bina yönetim ve izleme sistemleri; On Otomasyon mühendisleri tarafından devreye alma, test prosedürleri uygulanarak kablo ve fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistemler calışır halde kullanıcıya teslim edilir.

ilac sektörü HVAC otomasyon ve izleme sistemleri icin test ve validasyon işlemlerini GAMP 4.0 yönteminde belirtilen metodolojiye göre gerçekleştirmekteyiz.

Devreye aldığımız tüm sistemler icin, başlangıcından sonuna kadar tüm aşamalarda [tasarım, montaj, test, devreye alma] ürettiğimiz mühendislik hizmetlerinin dökümantasyonu güncel olarak hazırlanır ve kullanıcıya teslim edilir.

Yapılarda kurulmuş olan otomatik kontrol, bina yönetim ve izleme sistemleri sistem ekipmanlarının uzun yıllar maksadına uygun, verimli bir şekilde ve aksamadan calışabilmesi için, teknik servis ve kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

AR – GE

ÜRETİM

DANIŞMANLIK